Grey Active Ultra – atgūsti dabisko matu krāsu!

Grey Active Ultra – atgūsti dabisko matu krāsu!

Pamanīji pirmos sirmos matus? Vai arī šī problēma tevi jau sen nomāc? Pamēģini dabisku uztura bagātinātājus, kuri atgriezīs matiem dabisku krāsu, atdzīvinot un stiprinot tos no iekšpuses. Bez mākslīgām krāsvielām un matu krāsošanas!

Kādēļ nosirmojam?

Tās nepatīkams process sākās momentā, kad matu folikulos sāk trūkt melanīna- vielas, kas atbild par to krāsu. To var izraisīt pakāpeniska šūnu novecošana vai vitamīnu un minerālvielu trūkums, kuri ietekmē matu stāvokli. Sirmošanu arī veicina: stiprs stress, miega trūkums, nepareizs uzturs, kā arī ģenētiskie faktori. Nevajag arī aizmirst arī par kaitīgu saules staru ietekmi, kas var izraisīt matu izbālēšanu (it īpaši tie novājinātie).

 

Kā darbojas Grey Active Ultra?

Preparāta formula speciāli tika izstrādāta tādā veidā, lai dabiski veicinātu organismu ražot melanīnu.

3 mēnešu laikā lietojot šo uztura bagātinātāju, tiek papildināti tā krājumi, novēršot novecošanu un sirmošanu. Pateicoties piemeklētām aktīvām sastāvdaļām, tiek atgriezta matu dabiskā krāsa, pasargā matus no turpmākās izbalēšanas un sirmošanas, kā arī uzlabo tauku vielmaiņu galvas ādā. Turklāt arī dziļi baro matus, stiprina matu folikulus, atjauno spīdumu, vitalitāti un matu struktūru. Efekts? Skaisti, veselīgi, spīdoši mati, intensīvā dabiskā krasā!

 

Triju īpašu sastāvdaļu kompozīcija

Uztura bagātinātājs Grey Active Ultra veido trīs aktīvās sastāvdaļas, kam ir zinātniski pamatots aizsargājoši-stiprinoša iedarbība:

  • Mellenes, bagātas ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī fitopigmenti veicina melanīna ražošanu, palēnina novecošanas procesus, atjauno sirmo matu dabisko krāsu, dziļi baro to saknes, kā arī aizsargā no saules staru kaitīgas ietekmes.
  • Paraaminobenzoskābe paātrina matu augšanas procesu, neļauj tiem nosirmot; kā pierāda pētījumi, regulāri lietojot šo vielu, cilvēkiem ar sirmiem matiem, tiek atgūta dabiska matu krāsa līdz pat 89 % gadījumos.
  • Koenzīms Q10 – tā saucamā jaunības viela – veicina šūnu reģenerācijas procesus, novērš dabiskā pigmenta zudumus, atgriež matiem pareizo vielmaiņas procesu, stiprina matu folikulus un aizsargā no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes.

 

 

Grey Active Ultra tas izcils risinājums cilvēkiem, kuri ir apmierināti ar savu matu krāsu, tomēr vēlās atbrīvoties no dažām sirmām matu šķipsnām, bez matu krāsošanas, kas sniedz tikai īslaicīgu efektu. Pilnīgi dabisks, drošs uztura bagātinātājs, kas uzlabos tavu matu dzīves ilgumu, atgriežot tiem spīdumu, vitalitāti un veicinot to augšanu.