Izārstē sēnīti ātri un efektīvi pateicoties Skinetrin kapsulām

Izārstē sēnīti ātri un efektīvi pateicoties Skinetrin kapsulām

Sēnīte ir īpaši neērta un mulsinoša kaite. Par laimi zinām veidu, kas ļaus tev zibenīgi atgūt veselīgu un skaistu ādu!

Sēnīte – viltīgs pretinieks

Pavasara un vasaras laikā lielā mērā esam pakļauti sēnītes riskam. To veicina silts, mitrs klimats, kā arī uzturēšanās vietās, kur var uzkrāties baktērijas (baseini, dušas, piestātnes virs ūdens utt.)

Pirmās šīs kaites pazīmes ir ļoti neuzkrītošas: sākas ar niezi un dedzinošu sajūtu, kar viegli var tikt sajauktas ar pārmērīgi sausās ādas pazīmēm. Tālāk parādās nelielas plaisas, bet āda apkārt kļūst mitra un bāla. Ar laiku slimība izplatās uz citām vietām. Uz ādas parādās mazi burbuļi, kas viegli pārplīst un kļūst uzņēmīgi pret baktērijas infekcijām. Tām pievienojās arī nepatīkama smaka.

 

Skinetrin: dabisks līdzeklis ādas sēnītes ārstēšanai

Kā efektīvi atbrīvoties no šīs apgrūtinošās problēmas? Lielisks papildinājums dermatoloģiskai ārstēšanai ir revolucionārās kapsulas, kas attīra ādu no iekšpuses, bloķējot sēnīšu, baktēriju un vīrusu attīstību. Tas viss ir iespējams pateicoties trim aktīvām sastāvdaļām, 100% dabiskās izcelsmes, bez ķīmiskām vielām. Tas ir :

  • Niacīns (B3 vitamīns) - ir noteicošā loma sēnītes ārstēšanā.pakāpeniski palēnina enzīma Hst3 rašanos, kas nosaka baktērijas šūnu attīstību. Atgriež ādai un nagiem atgūst veselīgu izskatu un aizsargā pret turpmākām inficēšanas gadījumiem.
  • Vitamīns C – mazina iekaisumu, dedzinošo sajūtu un niezi, attīra no toksīniem, kā arī cīnās ar sēnītes celma baktērijām. Sastāva esošās vielas novājina rauga sēnītes un izraisa to bojāeju.
  • Kolagēns – paātrina brūču dzīšanas procesu, mazina sāpes, attīra un padara gludu ādu, uzlabojot ādas krasu. Kā arī bloķē vīrusu attīstību, novērš turpmāko infekcijas attīstību un izplatību.

 

 

Pateicoties tā unikālai formulai uztura bagātinātājs Skinetrin ne tikai cīnās ar ādas un nagu sēnīti, bet arī ietekmē ādas izskatu, barojot ar ādas veselībai un skaistumam nepieciešamām vielām. Lai sasniegtu tādu rezultātu, pietiek ar pa kapsulai divas reizēm dienā, vienlaicīgi apvienojot ar sabalansētu uzturu un vidēji aktīvu dzīves veidu. Garantējam, ka pirmos rezultātus pamanīsi jau pēc 2 nedēļām!