Forskolin – veselības recepte, efektīvai svara zaudēšanai

Forskolin – veselības recepte, efektīvai svara zaudēšanai

Svara zaudēšana bez stingrām diētām un uzturplāna ievērošanas? Ir veids! Pateicoties Forskolin tabletēm vari zaudēt svaru jau 48 stundu laikā no pirmās kapsulas iedzeršanas.

Kā tas ir iespējams? Forskolin ir pilnīgi dabisks līdzeklis, kura pamatā ir Indijas nātre (coleus forskohli) – lūpziežu jeb panātru dzimtas augs (līdzīgi kā piparmētra, timiāns, baziliks, melisa un oregano), sastopama mērenā un subtropiskā klimata apstākļos, kā arī dažos Indijas, Birmas un Taizemes apgabalos. Tās galvenā sastāvdaļa ir forskolina: viela ar zinātniski pierādītu tauku samazināšanai iedarbību. Tas sniedz ne tikai svara zaudēšanas efektu, bet arī uzlabo veselību: stiprina asinsriti, veicina aknu darbību, aktivizē vielmaiņas procesus un hormonu izdalīšanos, kā arī veicina insulīna izdalīšanos, kas novērš cukura diabēta rašanos.

Kapsulas Forskolin darbojas trijos līmeņos:

  • mazina izsalkuma sajūtu,
  • piedot enerģiju,
  • automātiski zaudē svaru.

 

 

Pateicoties tam nevajag atcerēties par diētas ievērošanu – tauku dedzināšana notiek praktiski bez tavas līdzdalības! Ar lielu lieku svaru var zaudēt līdz pat 15 cm viduklī, 12 cm vēdera apkārtmērā, 10 cm gurnos un 7 cm augšstilbos. Tādus rezultātus var sasniegt pateicoties optimālai Indijas nātres ekstrakta devai – katra kapsula satur, 400 mg tīra šī auga ekstrakta. Turklāt, tas ir pilnīgi drošs svara zaudēšanas līdzeklis, bez jebkādām blakusparādībām. Tā iedarbība apstiprina gan zinātniski pētījumi, gan arī cilvēki, kuri lieto Forskolin kā svara zaudēšanas līdzekli.