Manuka Extra: atbrīvojies no sausās ādas!

Manuka Extra: atbrīvojies no sausās ādas!

Sausā āda ir problēma, ar kuru cīnās daudz cilvēku. Problēma saasinās visbiežāk ziemā, bet to var izraisīt arī mazgāšanas līdzekļi, ciets ūdens vai ādas problēmas. Kā cīnīties ar sausu ādu?

Cilvēka āda ir ļoti jūtīga, kā arī vienmēr ir pakļauta daudziem ārējās vides faktoriem, kuri viņu novājina. Aizsargājošs tauku slānis pazūd pēc katras mazgāšanas, bet lai atjaunotos ir nepieciešamas dažas stundas. No otrās puses pateicoties, lielam sviedru dziedzeru daudzumam veicina to, kā āda ātri zaudē ūdeni. Mūsu ādas stāvoklis arī ir atkarīgs no sezonas. Ziemā, kad aukstā gaisa ietekmē, āda kļūst sausa un sarkana. Toties vasarā tiek pakļauta saules stariem, kas to novājina un veicina tās novecošanu.

Kādā veidā aizsargāt ādu? Pateicoties inovatīvam Manuka Extra krēmam! Manuka Extra mazina ādās bojājumus, mitrina to, veicina brūču dzīšanu, mazina niezi, dedzināšanas sajūtu un sāpes, bet pats galvenais - stiprina visas tās slāņus. Manuka extra labvēlīgā iedarbība ir, pateicoties tā sastāvā esošām aktīvām vielām.

Manuka medus ir metilgliksolāta avots, kuram ir nepārspējamas antibakteriālās un pretiekaisuma īpašības. Pateicoties sastāvā esošam bišu vaskam tam ir arī pretiekaisuma, pretalerģiskas un antioksidantu īpašības. Manukas medus veidojas pateicoties ar tādu pašu nosaukumu manukas krūma apputeksnēšanas laikā, šīs krūms aug tikai Austrālijas un Jaunzēlandes teritorijā.

Kliņģerīšu ekstrakts dziļi atjauno ādu, atgriežot tai mīkstuma un maiguma sajūtu un aizsargā pret grumbu veidošanas. Tas aizsargā no ūdens zaudēšanas. Darbojas savelkoši, ir pretiekaisuma un antibakteriālā iedarbība.

D-pantenols jeb provitamīns B5 veicina ādas virsējā slāņa atjaunošanos, veicina brūču dzīšanu un mazina kairinājumu. Ļoti labi uzsūcas ādā, tam piemīt izcilas mitrinošās īpašības. Veicina arī saules apdegumu ārstēšanu un mazina niezi, kas pavada dažādas ādas problēmas.

 

 

Regulāra Manuka Extra krēma lietošana, padarīs ādu maigu, mitrinās to, bet pats svarīgākais – aizsargās no negatīvām vides faktoriem.