Hallu Motion – atbrīvojies no pēdu deformācijas ātri un bez sāpēm

Hallu Motion – atbrīvojies no pēdu deformācijas ātri un bez sāpēm

Meklē pārbaudītu, drošu metodi pēdu deformācijas ārstēšanai? Gribi aizmirst par nepatīkamām sāpēm un atgriezt pēdām dabīgu izskatu? Izmēģini koriģējošo aparātu Hallu Motion!

Kā tas darbojas?

Hallu Motion dabīgā veidā iztaisno īkšķa pozīciju. Tā galvenā viela ir ortopēdiskā plastmasa, kurai piemīt stipras koriģējošas īpašības. Pateicoties šī elastīgā materiāla izmantošanai korektors pielāgojas pēdas formai un izmēram. Konstrukcija ļauj to uzlikt tieši uz deformētas vietas un nodrošina ātrus un noturīgus efektus. Neskaitot pakāpenisku deformācijas iztaisnošanu Hallu Motion samazina pietūkumus un tulznas ap deformētu īkšķi un novērš tālākās izmaiņas kaulu struktūrā. Turklāt tas nozīmīgi uzlabo asins apgādi, likvidē sāpes un uzlabo staigāšanas komfortu.

 

Kā lietot?

Koriģējošo aparātu var lietot visas dienas garumā, neatkarīgi no veiktām darbībām. Lai to uzliktu uz kājas vajag atslābināt siksnu un pielikt pie pēdas tādā veidā, lai korektora priekšējā daļa atrastos īkšķa iekšējā pusē. Ar sūkli pārklāts elements cieši pieskarsies deformētai vieta. Siksnu no zoles puses aptīt ap pēdu no ārējās puses, pārlikt caur augšējo pusi un piespraust ar āķi. Siksnai jāspiež uz īkšķi un stabīli turēt tās pozīciju. Aparāta lietošanas laikā pakāpeniski jāpalielina siksnas spiediens uz pēdas. Neliels diskomforts staigāšanas laikā liecina par pareizu korektora funkcionēšanu – bet tomēr diskomfortam nedrīkst būt pārāk lielam un apgrūtināt ikdienas funkcijas.

Ir vērts atcerēties, ka Hallu Motion nedrīkst lietot nepilngadīgie, kā arī cilvēki ar cukura diabētu vai asinsrites problēmām.

 

 

Kāpēc ir vērts?

Hallu Motion ir atlernatīva ķirurģiskām operācijām, kuras ir rekomendētas tikai lielas un nopietnas deformācijas gadījumā. Šī ir pilnīgi droša metode, kas nodrošina ar zinātniskiem pētījumiem apstiprinātus efektus. Pēc 14 lietošanas dienām tiek noņemts saspringums, sāpes un pietūkums, kas varēja parādīties īkšķa deformācijas dēļ. Deformētas vietas sāk iztaisnoties jau pēc mēneša, bet locītavas tiek stiprinātas pat par 80%. Korektoru var lietot jebkurā laikā savienojumā ar visu veidu apaviem. Tā ir universāla ārstēšanas metode, kuru iesaka ortopēdi un podoloģijas speciālisti. Par tās lielisku iedarbību pārliecinājās jau tūkstošiem daudz apmierinātu klientu!