FORMEXPLODE – drošs līdzeklis muskuļu masas iegūšanai

FORMEXPLODE – drošs līdzeklis muskuļu masas iegūšanai

Meklē produktu, kurš ļaus iegūt ātrākus treniņu rezultātus, ietekmējot ātru muskuļu masas pieaugumu? Izmēģini – uztura bagātinātāju ar trīskāršu iedarbību, kas ir radīts īstiem vīriešiem.

Formexplode efektivitāte slēpjas ir trīspakāpju iedarbībā: pirmajā posmā preparāta sastāvdaļas attīra organismu no toksīniem un liekā ūdens. Otrajā posmā iedarbojas tieši uz muskuļaudiem, veicinot to augšanu un pārvēršot taukaudus muskuļaudos. Pēdējais posms ir stabilizācijas un sasniegtā rezultāta stabilizācijas posms. Šādi izstrādāta formula nodrošina, ka organisms labāk sagatavojas uzņemt tām paredzētas vielas, ātrāk tās uzņemt un ilgāk izmanto. Regulāra preparāta lietošana nodrošina lielāku muskuļu un saistaudu izturību visās ķermeņa daļās, samazina traumu iespējamību, palielina enerģijas līmeni, kā arī uzlabo vispārīgo fizisko stāvokli. Šādus efektus ļauj sasniegt tikai vislabākās kvalitātes un tīrības aktīvās vielas: preparāta sastāvā ir 30 aktīvās vielas, kas tika rūpīgi izvēlētas pamatojoties uz ilggadīgiem pētījumiem. To vidū vērts piemīnēt piecas galvenās:

L-arginīns piedalās kreatīna sintēzes procesā – vielas, kas ir nepieciešama enerģijas uzglabāšanai muskuļos. Veicina slāpekļa oksīda izdali, kas paplašina asinsvadus, pateicoties tam, tās pilnvērtīgi izmanto asinīs esošās barības vielas. Turklāt, labvēlīgi ietekmē organisma fizisko veiktspēju.

Kreatīns ir nepieciešams veidojot muskuļoto un slaidu augumu, tām ir stipras anabolitiskas īpašības, paātrina muskuļaudu pieaugumu. Pateicoties tam, muskuļi kļūst lielāki, spēcīgāki un izturīgāki. Kreatīns arī veicina atjaunošanas procesu dienās, kad nav treniņu.

L-karnitīns samazina muskuļu mikrotraumu daudzumu, paātrina to atjaunošanos un augšanu. Veicina nevēlamo taukaudu samazināšanos, novērš jo-jo efektu. Garantē organisma izturības, fiziskās formas un veiktspējas uzlabošanos, treniņu dienās tas ir lielisks enerģijas avots.

L-tirozīns ir viens no pamata olbaltumvielu aminoskābēm. Tām ir svarīga loma neiroimpulsu stimulēšanā, ražot dopamīnu un noradrenalīnu. Tas atbild par noguruma sajūtām un koncentrāciju.

BCAA – saliktās aminoskābes, kurām ir antikataboliskā iedarbība. Aizkavē noguruma sajūtas rašanos, kā arī paātrina atjaunošanās procesu. Tās regulāra lietošana veicina anaboliskos procesus muskuļos, kā arī efektīvi novērš muskuļaudu noārdīšanos.

 

 

Ņemot vērā universālo un plašu iedarbību, Formexplode tiek rekomendēts gan profesionāliem sportistiem, gan neprofesionāliem. Tas netikai veicina muskuļu masas pieaugumu un uzlabo organisma fizisko stāvokli, bet garantē arī papildus ieguvumus: veicina liekā svara zaudēšanu, veicina organisma ātrāku atjaunošanos, uzlabo potenci, stiprina imūnsistēmu, samazina svīšanu, izvada toksīnus no organisma. UN tas viss tikai dažās nedēļās!