Krēms Perle Bleue: atvadies no grumbās, iepazīsti jaunu ādu!

Krēms Perle Bleue: atvadies no grumbās, iepazīsti jaunu ādu!

Meklē produktu, kurš mitrinās un padarīs tavu ādu tvirtāku, kā arī ilgtermiņā izlīdzinās grumbas? Tu esi vīlies līdzekļos, kas neatbilst ražotāju solītājam? Izmēģini kosmetoloģijas tirgus jaunumu: Perle Bleue krēmu, kas ir izstrādāts no dabiskām aktīvām sastāvdaļām.

Universālā iedarbība

Speciālisti, kuri izstrādāja Perle Bleue sastāvu, galvenokārt pieturējās pie šādiem principiem: izveidot tādu krēma formulu, kas apmierinās visas nobriedušās ādas vajadzības. Rezultātā izveidoja vispusīgu līdzekli, kuram piemīt gan pretnovecošanas krēma īpašības, gan arī kopjošās īpašības. Pie pirmajām ir jāpiemin netikai grumbu izlīdzināšanu vai ādas nostiepšanu, bet arī aizsardzību pret ādas nokarāšanos un sejas kontūras izlīdzināšanu. Kopjošā iedarbība ir tas kā krēms dziļi baro un mitrina ādu, mazina kairinājumu, kā arī piedod ādai spīdīgumu. Pateicoties sastāvā esošiem vitamīniem un minerālvielām, tām piemīt atjaunojošās un antioksidantu īpašības, kas atjauno ādas aizsargslāni. Vairāk nekā desmit īpašību vienā krēmā? Ar Perle Bleue tas ir iespējams!

 

Dabisks sastāvs

Krēma receptūra tikai izstrādātā pamatojoties uz jaunākiem kosmetoloģijas atklājumiem. Līdzekļa sastāvā ir daudz aktīvu vielu, kuru pretnovecošanas īpašības tika rūpīgi izpētītas laboratorijā. Pārsvarā tās ir dabiskās organiskās sastāvdaļas un augu ekstrakti ar pārbaudītām barojošām īpašībām. Pateicoties tam, Perle Bleue lietošanas kūre garantē netikai ilglaicīgu rezultātu, bet arī tas ir pilnīgi drošību. Šīs inovatīvs atjaunojošs kompleksu var lietot visu ādās veidu īpašnieki – arī alerģiski.

 

Izvelētas sastāvdaļas:

  • Šea sviests: A un E vitamīnu avots, kuri ietekmē ādas veselīgu izskatu. Dziļi mitrina un atjauno ādu, padarot to pieskaroties maigu un elastīgu.
  • Dermcom komplekss (krokuss un senegālas akācija): atjauno ādas šūnas un palīdz apturēt novecošanās procesu.
  • Džodžoba eļļa: satur fitosterolus, A, E un F vitamīnus. Lieliski mīkstina, tvirtina un baro ādu, veicinot tās atjaunošanos un mazinot iekaisumus.
  • Kolagēns: saistaudu pamata olbaltumviela, atbild par pareizu mitrināšanu, tvirtumu un ādas spraigumu. Veicina kolagēna izveidi, pateicoties kam ādā kļūst elastīgāka un tvirtāka. Stimulē virsādas atjaunošanos.
  • Makadāmijas eļļa: bagātīgs A vitamīna, B grupas vitamīnu, fenolu, lecitīna un minerālvielu avots, palēnina ādas novecošanu, aizsargājot to no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Tai ir mīkstinošās un izlīdzinošās īpašības.

 

 

Kam domāts?

Ņemot vērā nostiprinošo un pretgrumbu iedarbību, krēms ir galvenokārt ir ieteicams vecākā gadu gājuma cilvēkiem. Tomēr, tas nebūt nenozīmē, ka to nevar lietot gados jaunāki cilvēki, lai novērstu grumbu rašanos vai kā ādas atjaunošanās kūri. Jāatceras, ka kolagēna veidošanās ādā sāk samazināties jau pēc 25 gadu vecuma – tad tajā notiek izmaiņas, kas vēlāk izraisa ādas nokarāšanos un grumbu rašanos. Vēlies aizkavēt šo procesu? Sāc lietot Perle Bleue jau tagad! Krēms ir piemērots gan kā dienas, gan kā nakts krēms, kā arī ir lieliska makijāža bāze. Mitrinoši-barojošo rezultātu pamanīsi jau pēc pirmās lietošanas reizes, bet pēc mēneša lietošanas tava āda atgūs tvirtumu un veselību izskatu!