Sāp ceļi? Problēmas ar staigāšanu? Ceļgalu ārstēšanas inovatīvā metode 2 in 1 – Knee Active Plus – jau pieejama!

Sāp ceļi? Problēmas ar staigāšanu? Ceļgalu ārstēšanas inovatīvā metode 2 in 1 – Knee Active Plus – jau pieejama!

Laba ziņa visiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar ceļu locītavvām. Jaunā metode sniedz atvieglojumu, veicina kustību un stiprina skrimšļus no iekšas. Šī ir “divi vienā” metode – vienlaikus savieno sevī rehabilitāciju un organisma bagātināšanu! Kā tas ir iespējams?

Cilvēkiem vecumā, sportistiem un ne tikai

Jaunā metode ir domāta pirmām kārtām cilvēkiem vecumā un sportistiem, kā arī visiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar ceļu locītavām, kuras varēja izraisīt:

- lūzums

- locītavu skrimšļu nodilšana

- ceļu kauliņa hondromalācija

- cīpslu pārslodze

- stingru bojājumi

- vāji muskuļi ap ceļgalu

- meniska bojājums

Knee Active Plus ir arī lieliska metode ceļu locītavu ārstēšanai cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama rehabilitācija pēc operācijas.

 

Metode, kura sniedz atvieglojumu jau pēc pirmās lietošanas reizes

Šī inovatīvā metode palīdz nodarboties ar sportu un der visām citām fiziskām aktivitātēm, kurām ir nepieciešama locītavas stabilizācija. Tieši tāpēc to var izmantot arī tie cilvēki, kuri nodarbojas ar kalnu kāpšanu vai cīnās ar lieko svaru. Knee Active Plus ir speciāls apsējs, kas stabilizē locītavu, ar ko remdina sāpes, novērš locītavu pārslodzi un traumas.

Bet tomēr tās vēl nav visas iespējas. Apsējā ietilpst viens unikāls elements, kurš to atšķir no citiem tirgū pieejamiem produktiem.

 

Tas nav parastais apsējs – kā darbojas Knee Active Plus?

Knee Active Plus ir izveidots no viegla, elpojoša materiāla ar 10 magnētiem, pārklātiem ar speciālu audumu. Magnēti rūpējas par ķermeņa pareizas temperatūras saglabāšanu vietā, kurai ir nepieciešama ārstēšana un ar siltuma palīdzību veicina asinsriti, izraisot šūnu atdzīvināšanu un asins attīrīšanu. Tieši tāpēc tiek mazināti iekaisumi, bet muskuļu darbība kļūst daudz efektīvāka.

Apsējs papildus stabilizē ceļa kauliņu un stiprina, kā arī stabilizē ceļu cīpslas, palīdz atgriezt pilnu kustības brīvību ārkārtīgi īsā laikā, jau pēc 4 nedēļām. Materiāls ir mīksts, izturīgs un neierobežo kustību. Papildus atvere uz apsēja atvieglo gaisa pieeju, tādā veidā paātrinot locītavas reģenerācijas procesus.

Magnētisko apsēju var lietot gan dienas, gan nakts laikā. Nekādas blakusparādības netika novērotas un to var lietot ikviens, izņemot cilvēkus ar elektrokardiostimulatoru (magnēti var traucēt stimulatora darbību).

 

 

Kur nopirkt?

Knee Active Plus apsējs saņem lieliskas atsauksmes no ortopēdiem visā pasaulē un tam ir arvien vairāk lietotāju starp sportistiem un jauniem cilvēkiem, kuriem parādījās locītavu deformācija, kā arī starp cilvēkiem vecumā, kuri cīnās ar vecuma izraisītiem ceļu locītavu bojājumiem.

Apsēja cenu un pārējās atsauksmes par produktu atradīsi ražotāja mājas lapā.