Pārsteidzošā profesora Meyera tievēšanas metode!

Pārsteidzošā profesora Meyera tievēšanas metode!

Zibenīgi ātra svara zaudēšana un holesterīna līmeņa samazināšanos jau pēc pirmās tabletes? Amerikāņu zinātnieks – Adrians Meyer– atklāja inovatīvu līdzekli, kura efektivitāti atliecina zinātniskie pētījumi un neatkarīgi kvalitātes testi. Pārbaudi, kas ir efektivitātes pamatā!

Prof. Meyer metode – kā darbojas?

Augstu kūres efektivitāti garantē tā sastāvs: 100% dabisks, kura pamatā ir patentēta organisko aktīvo vielu kombinācija. Vissvarīgākais preparāta sastāvdaļa ir Kambodžas garcīnija, kuri paātrina tauku vielmaiņu, samazina holesterīna līmeni, samazina ēstgribu un veicina tievēšanu. Tā iedarbību uzlabo acia ogu, aveņu ekstrakts, hroms, balta zīdkoka ogas, safrāns, magnolija un guarāna.

Pateicoties unikālam aktīvo vielu savienojumam, profesora Meijera metode darbojas trijos līmeņos:

  • samazina cukura uzsūkšanos asinīs, kas savukārt aiztur cukura pārvēršanos tauku šūnās,

  • veicina glikozes un tauki sadali aknās,

  • attīra asinsvadus no toksīniem un tauku nogulsnēm, šādā veidā palielinot asinsrites ātrumu, un veicina holesterīna samazināšanos.

Pateicoties dabisko, viegli uzņemamām vielām prof. Meyer metode – pierādīts kā preparāts Kankusta Duo – darbojas zibenīgi ātri, sadalot taukaudus un novēršot holesterīna rašanos jau 2 stundas no pirmās tabletes iedzeršanas! Pat vairāk, iepriekš aprakstītie procesi notiek nepatraukti 24 stundas diennaktī, tas nosaka pārsteidzošu līdzekļa efektivitāti. Pateicoties sinerģiskajai darbībai profesora Meyer metode pilnīgā likvidē veselība viskaitīgākās liekā svara blaknes: asinsrites un vielmaiņas problēmas, paaugstināts cukura un sliktā holesterīna līmenis organismā.

 

Prof. Meyera metode - atsauksmes

Iepriekš aprakstīto iedarbību apstiprina klīnisko testu rezultātu, kuri tika veikta 122 cilvēku lielai grupai vecumā no 23 līdz 65 gadiem, kuri uzturā lieto pārāk daudz tauku. Pētījumu mērķis bija pārbaudīt, vai profesora Meyera tievēšanas metode tik tiešām garantē svara kritumu un samazina holesterīna līmeni. Pēc 4 nedēļu ilgiem testiem, iegūtie rezultāti tika rūpīgi izpētīti un publicēti medicīnas jaunumu žurnālā. Izrādījās, ka pētījuma dalībnieki zaudēja apmērām 10-14 kg, LDL (sliktā holesterīna) līmenis vidēji samazinājās par 60 vienībām, bet ĶMI uzlabojās par apmērām 6 punktiem. Testi arī parādīja pozitīvo Kankusta Duo ietekmi uz asinsvadiem. Kūres efektivitāti apstiprināja kopā ar pētījuma rezultātiem, publicētas pētījuma dalībnieku atsauksmes. Preparāts ieguva 100% pozitīvo atsauksmju un lielākā daļa aptaujas dalībnieku ieteiktu to savām paziņām!

 

Kā lietot profesora Meijera metodi?

Pateicoties amerikāņu zinātnieka izstrādātai dabiskajai formulai, preparāts ir pilnīgi nekaitīgs organismam, neizraisa blakusparādības un to var lietot kopā ar citiem līdzekļiem. Lai sasniegtu lielisku rezultātu, kūri ir jāpapildina ar uzturu, kurā ir maz tauku, un mērenu fizisko aktivitāti. Šāds apvienojums garantēs vislabākos rezultātus – pirmie būs redzami jau 24 stundās no pirmās tabletes iedzeršanas!